Çok Etkili Bir Biçimde Saç Gürleştiren Şampuan

0

Saç konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ve saçlarınız yeterli miktarda gür çıkmıyorsa, saç gürleştiren şampuan sizin ihtiyacınız olabilir. Çünkü her şampuan saç köklerine yeterince etki oluşturmuyor ve saç köklerini yeterince uyararak saçların gürleşmesine sebep oluyor. Etkili bir biçimde saçlarınızı gürleştirmek için kullanmanız gereken en önemli ürünlerden biri de sarımsak özlü şampuan kullanmaktır.

Neden mi? Açıklayalım:

Çok Etkili Bir Biçimde Saç Gürleştiren Şampuan
Çok Etkili Bir Biçimde Saç Gürleştiren Şampuan

Sarımsak Özlü Şampuan Saçları Gürleştiriyor

Sarımsak şampuanı içinde bulunan etken maddeler, yağlar, vitamin ve mineraller, saçların kökten uca beslenmesine olanak tanır. Sarımsak şampuanına eklenen ısırgan ve çinko da ekstra iyileştirme sağlıyor. Sıhhatli ve doğal bir şekilde uzayan saçlar, sarımsağı daha da kıymetli kılıyor. Tamamen kokusuz olan sarımsak şampuanı, doğal ve yumuşak bir formüle sahiptir. Sarımsak yağındaki A, B, C vitaminleri, selenyum, kükürt, eterik yağ, alicin gibi etken maddeler, saçların güçlenmesini, saç köklerindeki problemleri önler ve saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırır. Ayrıca saç kıran tedavisinde de sarımsak ve sarımsak şampuanı, mucizevi sonuçlar vermektedir. (KAYNAK)

Yukarıda bahsi geçen özellikler, saçların gürleşmesi adına sarımsaklı şampuan veya sarımsak özlü şampuan kullanmanın önemini bir kez daha vurguluyor.

Peki başka alternatif var mı?

Bıttım Sabunu Saçları Gürleştiriyor

Bıttım sabunu Siirt’e özel bir sabun ve haliyle bir şampuan değil. Şampuan alternatifi olarak saçlarınız için doğal bir şekilde Bıttım sabunu kullanabilirsiniz. Bıttım sabunu saçlarınızı gürleştirecektir.

  • Saç dökülmelerini engeller ve neredeyse tamamen durdurur. Ancak bu etkinin aktif olması için, Bıttım sabununu sürekli ve sık bir şekilde kullanmak gerekir.
  • Kepeklerin ortadan kalkmasına yardım eder ve yeni kepek oluşumunun da önüne geçer.
  • Saçların beyazlamasını yavaşlatmaya yardımcıdır. Eğer hafif kırlaşmaya başlamış saçlarınız varsa, Bıttım sabununu kullanarak 7 ile 8 ay arası bir sürede saçlarınızın eski rengine kavuştuğunu görebilirsiniz. Bu etki için de sık olarak kullanılmalıdır. (KAYNAK)

Sonuç

Saç gürleştiren şampuan konusunda kafanızda soru işaretleri var ise bu yazı size oldukça yardımcı olur diye düşünüyoruz. Eminiz ki saçları gürleştirme anlamında farklı alternatifler de var ancak bu 2 başlıktaki ifadeler sizin için yeterli olacaktır. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere…

Abone Olarak Yeni Yazılardan Haberdar Olmak İster Misin?

Okuyucu Değerlendirmesi
[Toplam: 5 Yüzde: 2]

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.